مراحل بعد از سفارش

معمولا بیشتر محصولات بعد ثبت سفارش شما فرآیند چاپ آن آغاز می شود. ولی همین فرآیند هم به منظور خالی بودن دستگاه ها برای پرینت نیازمند زمان است.

مدت زمان پرینت قطعه در مشخصات هر محصول درج شده است.

ما همیشه سعی کرده ایم برای بسته بندی محصولات حساسیت خاصی داشته باشیم .

1- قطعه در سلفون پیچیده می شود.

2- در صورت نیاز قطعه در بسته های پلاستیکی مخصوص وکیوم نرم می شود.

3- اطراف قطعه در کارتن با الیاف لایکو یا پلاستیک حباب دار پر می شود.

4- فاکتور و هدیه(برای خرید بالای 200 هزار تومان) در بالای کارتن قرار داده می شود.

5- برچسب پستی چاپ شده روی کارتن قرار می گیرد.

6- دور کارتن کاملا چسب کاری  میشود.

یکی از ویژگی های ما احترام به خواسته های مشتریهامون هست.

شما بعد از ثبت سفارش می تونید با تماس با ما یا از طریق فرم مخصوص درخواست ویدئو در صفحه اصلی سایت درخواست یک کلیپ یک دقیقه ای از مرحله چاپ قطعه تون رو از ما داشته باشید.

نگهداری از قطعات

قطعات پرینت شده به خاطر خاصیت پرینت سه بعدی دارای شکاف ها و لایه های بسیار ریزی هستند که ممکن است گرد و غبار لابه لای این شکاف ها قرار بگیرند و سطح قطعه را کثیف کنند؛ شما می توانید به قطعات پرینت شده اسپری رزین براق بزنید تا زیبایی خاصی به قطعه دهند و هم شکاف ها را پر کنند.

این رزین خاصیت شیشه ای به قطعه می دهد از این رو برای تمیز کردن قطعه فقط یک دستمال نمدار(به آب یا کمی مایع شیشه شور) را به آرامی روی سطح قطعه بکشید تا کثیفیها کاملا از بین بروند.

لازم به ذکر است ترجیها برای ماندگاری بیشتر قطعه(مخصوصا محصولات دکوراتیو و نازک) به هیچ عنوان قطعه را با آب مستقیم نشویید

قطعات پرینت شده توسط فیلامنت PLA به خاطر خاصیت زیست تخریب پذیری که دارند به نور مستقیم آفتاب و گرمای زیاد حساس هستند و در مدت زمان طولانی رنگشان تغییر و امکان دارد ذوب بشوند.

محل نگهداری مناسب برای قطعات در دمای مطلوب اتاق و به دور از منبع گرمایی (مانند بخاری و شوفاژ) و به دور از پنجره ها در تابستان (به دلیل گرما و اشعه خورشید )است.

حداکثر مقاومت دمایی PLA 50 درجه سانتیگراد است.

فیلامنت PETG مقاومت بیشتری (تا 70 درجه سانتیگراد) در مقابت گرما دارد و مناسب قطعات پرینت شده داخل خودرو می باشد.

اصول پرینت سه بعدی چاپ لایه به لایه خط های افقی روی هم دیگر هست و دیده شدن این خط ها جزئی جدایی ناپذیر از پرینت سه بعدی است.

ارتفاع هر لایه در بیشتر محصولات 200 میکرون است یعنی اگر ارتفاع محصولی 1 سانتی متر باشد از 50 لایه روی هم تشکیل شده است.